ABUS 470/150HB230+USH GRANIT PLUS
ABUS 470/150HB230+USH GRANIT PLUS

Specificaties

Jaar 2020
Merk Abus

Beschrijving

Het beugelslot GRANIT™ Plus 470 biedt ook bij een hoog diefstalrisico goede bescherming voor uw hoogwaardige fiets. Geeft dieven geen schijn van kans: Het beugelslot GRANIT™ Plus 470 biedt de beste diefstalbeveiliging tegen slag- en trekaanvallen.

Moet u uw hoogwaardige tweewieler ook parkeren op locaties die een hoog potentieel diefstalrisico hebben, bijvoorbeeld bij een station? Dan is het beugelslot GRANIT™ Plus 470 uw perfecte begeleider: Dankzijn de ABUS Power Cell technologie biedt het de hoogste bescherming tegen slag- en trekaanvallen. Beugel, behuizing en dragende onderdelen van het vergrendelingsmechanisme zijn gemaakt van speciaal gehard staal. Bovendien is het uitgerust met de picking-bestendige schijfcilinder "Plus". Deze combinatie heeft de GRANIT™ Plus 470 de meest uiteenlopende testzegels, o.a. van OSIMZ (Rusland) en testinstituten uit Finland, Zweden, Denemarken, Noorwegen en Groot-Brittannië opgeleverd.

Specificaties
EAN: 4003318112492
Breedte: 109 mm
Kleurontwerp: black
Gewicht: 1260 g
Soort vergrendeling: Sleutel
Hoogte: 230 mm
Houder: USH 470
Diameter: 14 mm
Security level Fiets: 12

Goede beveiliging bij hoog diefstal risico
Aanbevolen voor het vastzetten van kwalitatief goede fietsen
Hoe langer de beugel, hoe makkelijker de fiets vastgezet kan worden aan de vaste wereld

ABUS 470/150HB230+USH GRANIT PLUS

Abus | 470/150HB230+USH GRANIT PLUS
99,95
Reserveer direct
Captcha aan het laden...
 
Bevestig reservering

Reserveren nu mogelijk! Wij nemen eerst contact met je op om de juiste maat en specificaties door te nemen. Ook bekijken we samen de prijs, er zijn namelijk verschillen in wetgeving tussen de Belgische en Nederlandse fietsmarkt die een verschil kunnen maken op de prijs. Nadien plaatsen we de bestelling en brengen we je op de hoogte wanneer de levering zal plaatvinden.

Plaats op verlanglijstje
Vergelijken