ABUS 470/150HB230+USH GRANIT PLUS
Specificaties
Jaar 2020
Merk Abus
Beschrijving
Specificaties
EAN: 4003318112492
Breedte: 109 mm
Kleurontwerp: black
Gewicht: 1260 g
Soort vergrendeling: Sleutel
Hoogte: 230 mm
Houder: USH 470
Diameter: 14 mm